lazer lipoliz

Op. Dr. Yasin Ünal Kocaeli Estetik doktoru olarak özel kliniğinde tüm hastalarına en özel hizmeti sunmaktadır. Avrupa başta olmak üzere Dünya’nın farklı ülkelerinden hastalarına estetik plastik Rekonstrüktif cerrahi alanında hizmet vermekte olup bugüne kadar 10.000’in üzerinde hastaya 20.000’in üzerinde estetik operasyon gerçekleştirmiştir.

Op. Dr. Yasin Ünal ayrıca Pyrogravür ahşap yakma sanatı, Fotoğrafçılık ve Ağaç oyma ile ilgilenmektedir.

Tanı ve tedavinin kesinlikle bir doktor tarafından yapılması gerekmektedir. Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi, medikal estetik, el cerrahisi ve mikrocerrahi hakkında, sadece site ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Hastaların yönlendirilmesi amacını taşımaz. Site içerisindeki işlemler, klinik bünyesinde uygulanmaktadır anlamı çıkarılmamalıdır. Site içerisindeki bilgiler ile klinik uygulamalar farklılık gösterebilir. Bu site üzerinden gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek herhangi bir sağlık hizmeti verilmemektedir. Bu sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz.

Sizde ücretsiz ön muayene ve detaylı bilgi almak için bizlere 7/24 whatsapp üzerinden ve 0536 685 89 37 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Menü