0 (262) 300 41 41
Estetik

Göğüs Estetiği

Lazer Tedavileri ve Termaj


Lazer tedavisi uzun yıllardan beri Estetik cerrahide kullanılmaktadır.Özellikle ERBİUM ve KARBONDİOKSİT LAZER yüz el boyun gibi alanlarda derinin pürüzlü görünümü azaltmaya yönelik uygulanan fiziksel  islemdir. En sik sivilcelerin biraktigi izlerin ve lekelerin .yaşlılığa bağlı kırışıklıkların azaltilmasi için uygulanir.

Derinin yüzeysel tabakasi soyuldugunda, olusan yaranin iyilesmesiyle daha pürüzsüz, gergin ve taze bir deri tabakasi ortaya çikar.

Q swich lazerler özellikle dövme tedavisi için kullanılmaktadır.Lazer tedavileri tek seyans olmamakla birlikte 4-5 seyans arasında uygun aralıklarla tekrarlanmalıdır.

Lazer uzun zamandır epilasyon ve zayıflama amacıyla kullanılmaktadır.Lazer lipoliz DİOT lazer ile daha az ağrılı ve emboli ihtimali olmayan prosedürdür.

THERMAJ cilt gençleştirmede özellikle yüz bölgesinde çok popüler ve başarılı bir cihazdır.

Radyofrekens temeline dayanan cilt altının özel altın proplarla ısıtılması ile cilt altı kollojen gelişimini arttıran girişimdir.

Yasin Ünal Türk Plastik Cerrahi Derneği ve Estetik Yüz ve Burun Cerrahisi Derneği üyesidir.Plastik Cerrahınızı bu üyelikleri mutlaka sorunuz...